Кухонні ножі Suncraft (Japan)

SUNCRAFT було засновано в 1948 році в місті Секі, Японія, яке відоме на весь світ як місто виготовлення ножів. Відтоді і до сьогодні, ми створюємо тільки якісні японські кухонні ножі для професійної та домашньої кухні.

Регіон Секі відомий своєю 800-річною традицією виробництва високоякісних ножів і лез,
а в самому його серці ми, Suncraft, які спеціалізувалися у виробництві високоякісних кухонних ножів преміум-класу протягом багатьох поколінь.

Suncraft - це захоплення розробкою «вражаючих продуктів». Рушійна сила розробки нашої продукції полягає в тому, щоб наші клієнти казали: "Вау, це неймовірно!"

Ножі Suncraft вражають не тільки з точки зору дизайну, а також вони завжди вірні японським традиціям якості та досконалості. В створенні ножів використовуються тільки високоякісні матеріали, таких як стабілізована деревина Pakka, сталь Damascus з японською сталі VG10 та преміум-порошкової сталі SG2, які є одним з найкращих матеріалів для кухонних ножів.

З моменту заснування Kawashima Shinmatsu Shokai у 1948 році, З незмінною ідеєю «робити щось відмінне від інших компаній», Ми прагнули до оригінальності в розробці продукту. Іноді ми занадто випереджали свій час, і деякі продукти так і не побачили світ. Однак у компанії ми визнали його сміливий дух виклику та використовували його як натхнення для наступного кроку вперед. Ми продовжуватимемо відповідати нашій корпоративній філософії «Забезпечення веселого та насиченого способу життя за допомогою багатих інструментів». Усі наші співробітники працюватимуть разом, щоб постійно вирішувати нові виклики. І з «Тільки один» як наш ДНК, який є початком розробки нашої продукції, Як компанія-виробник, ми прагнемо надавати продукти, які зроблять кожного максимально щасливими.

Директор-представник і президент Shoichi Kawashima

Директор-представник і президент Шоїчі Кавасіма