Силіконові форми Silikomart

Silikomart - італійський виробник високоякісних кондитерських аксесуарів і силіконових форм для мусів і випічки, мороженого й шоколаду, тортів і інших Ваших кондитерських шедеврів!

Silikomart - італійський виробник високоякісних кондитерських силіконових форм і аксесуарів для мусів, випічки, шоколаду й готування десертів. Більш 10 років успішної роботи на ринку й впровадження у виробництво інноваційних технологій, дозволило компанії Силікомарт зайняти лідируючі позиції в сегменті професійних кондитерських силіконових форм і аксесуарів з високоякісного харчового силікону.

У нашому інтернет-магазині, представлений різноманітний асортименти кондитерських силіконових форм Silikomart (Силікомарт): форми для мусів і заморозок, випічки бісквітів, кексів, печива, тортів, хліба й десертів. Силіконові й перфоровані лісти й килимки для випічки й декорування, форми для морозива і шоколаду, а також кондитерські силіконові лопатки, кисті й рукавички, лопатки з нержавіючої сталі й кондитерські насадки.

Силіконові форми Silikomart, виготовляються з добірної високоякісної, екологічно безпечної сировини, на 100% харчового силікону LSR, гарантуючого високу стабільність і термічну стійкість у порівнянні з аналогами. Харчовий силікон LSR, має високі експлуатаційні характеристики: високу пружність і антипригарні властивості, стійкий до зношування й старінню. Силіконові форми для випічки й аксесуари із цього матеріалу, витримують ресурс в 3000 циклів випічки/заморожування, у діапазоні температур від – 60°C до + 230°C. Завдяки тривалій термічній обробці в процесі виробництва, порядку 7 годин, силіконові форми повністю позбуваються від будь-яких токсичних домішок. 

У нашому інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити високоякісні кондитерські силіконові форми Silikomart і інший кондитерський реманент із доставкою, по самим кращим цінам у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.