• Кухонний ніж Suncraft Senzo Black BD-04 Сантоку, 16.5см

  • BD-04
   6 344.00грн
  • Доставка
   • Новою поштою
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Японський кухонний ніж Suncraft Senzo Black BD-04

Тип ножа: Сантоку

Довжина леза: 165 мм

Матеріал леза: VG-10, Дамаська сталь (33 шари сталі)

Твердість сталі: 61 HRC

Кут заточування: 15 градусів

Матеріал ручки: Pakka Wood (стабілізована деревина)

Виготовлено: Suncraft у місті Секі, Японія

Ножі Suncraft SENZO Black Damascus характеризуються дуже вишуканим, унікальним традиційним японським дизайном.

Ніж сантоку Suncraft Senzo Black BD-04 - це традиційний японський кухонний ніж і має своє визначене призначення. Ніж сантоку призначений для різання різноманітних продуктів: м'яса, риби, фруктів та овочів. форма його леза дозволяє виконувати точні і чисті рухи, забезпечуючи швидке та ефективне різання. Сантоку може використовуватися для різних видів робіт на кухні, завдяки своєму універсальному дизайну. Він добре справляється із завданнями, що вимагають точності та контролю над лезом. Назва "Сантоку" (Santoku) у японській мові дослівно перекладається як "три добробуту". Це походить від трьох основних функцій, які відзначають цей ніж: різання м'яса, риби та овочів. Такий переклад вказує на універсальність цього ножа та його здатність ефективно виконувати різноманітні кулінарні завдання. Загалом, ніж сантоку це надійний і універсальний інструмент, який може бути використаний для багатьох операцій в кулінарному процесі.

Леза ножів SENZO Black виготовлені з 33-шарової Дамаської сталі, посиленої серцевиною зі сталі VG-10. Такий склад надзвичайно міцний, а саме лезо стійке до процесу руйнування і затуплення. На крупному плані видно витончений хвилястий візерунок Дамаської сталі, який нагадує самурайські мечі. У порівнянні зі звичайним Дамаським малюнком колекція Senzo Black Damascus має більш глибокий і темний унікальний візерунок на кожній стороні леза. Дамаська сталь складається з послідовних дуже тонких листів нержавіючої сталі, накладених один на одного. В результаті на поверхні ножа створюється «хвилястий» ефект. Сталь VG-10 є основою леза, цей тип сталі вважається одним з найкращих для виробництва кухонних ножів. Кухарі цінують як красивий дизайн ножів з VG-10, так і їх виняткову гостроту та витривалість. VG-10 - це матеріал з високою твердістю, за шкалою HRC він має значення приблизно HRC 61. Завдяки цьому ножі з нього неймовірно гострі і дуже витривалі.

Восьмикутна полірована рукоятка коричнево-чорного кольору з деревини Pakkawood, плавно звужується від кінця ручки до леза, а кільце з білого волокна біля больстера, робить стильний акцент у дизайні. Pakkawood - це ламінована деревина цінних пород, просочена смолою в вакуумі під високим тиском. Він характеризується дуже високою стійкістю до тепла та вологи, та був розроблений спеціально для ручок ножів, розроблений насамперед для довговічності та стійкості до зносу.

Ці ножі Suncraft, і будь які інші високоякісні ножі, заборонено мити у посудомиючій машині! Тільки ручне дбайливе миття, без агресивних миючих засобів. Це дозволить Вам підтримувати ножі і стані нових багато років.

Поставити питання Написати відгук