Силіконові форми Pavoni (Італія)

Кращі силіконові форми для випічки та заморожених десертів, морозива, а також силіконові килимки для Ваших кондитерських шедеврів. Більше 6000 продуктів для професійних кондитерів. Pavoni Italia заснована у 1980 році і сьогодні є еталонною компанією у світі.

Колекція Pavoni відрізняється інноваційними ідеями та продуктами з унікальним дизайном, створеними у співпраці з найкращими професіоналами галузі. 40-річний пошук досконалості з інструментами, розробленими та виробленими для перетворення кожного препарату на маленький витвір мистецтва. Якість матеріалів, відділ досліджень та розробок, постійні інновації у формах та рішеннях. Все це постійно надихає наше виробництво, перш ніж потрапити до рук професіоналів у всьому світі. Ось продукція Павоні. Найкраще обладнання для виробництва шоколаду, випічки та заморожених десертів, морозива, а також барвники та сировину для харчової промисловості. Понад 6000 продуктів для кондитерів, морозива та професіоналів громадського харчування. Pavoni Italia заснована в 1980 році сьогодні є еталонною компанією у світі. Італійський бренд із визнаною історією уваги до потреб професіоналів, який добре знає різницю між простими робочими інструментами та предметами, присвяченими досконалості, здатними надихати на творчість шеф-кухарів та кондитерів. Для цього нас надихають наші цінності. Справжня відданість нашим клієнтам, заснована на розумінні і увазі. Велике серце, тому що ми любимо те, що ми робимо. І усвідомлення того, що тебе обирають найкращі.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити професійні кондитерські силіконові форми Pavoni за найкращими цінами в Києві та всій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львів, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.