Млинки для солі й перцю Bisetti

BISETTI – італійський бренд, з 1945 року що спеціалізується на виробництві професійних млинів для солі й перцю й наборів для спецій, бездоганної якості й неперевершеного стилю!

BISETTI – італійський бренд із 1945 року що спеціалізується на виробництві високоякісних млинів для солі й перцю, наборів для спецій і ручних кавомолок.

Сьогодні млинки BISETTI використовують шеф-кухаря всього миру для додання особливого смаку блюдам. Чудова якість млива спецій і схоронність первозданного аромату гарантує висока точність механізму здрібнювання. При цьому сам механізм проводиться тільки з високоякісної кераміки й надтвердої вуглецевої стали.

Млинки з механізмом здрібнювання CrushGrind® мають високу якість і надійність. Результати тестів показали ідеальну продуктивність і бездоганну роботу механізму навіть після помолу 100 кг солі й перцю, що відповідає 400 рокам нормального використання в побуті.

В BISETTI бездоганно не тільки якість, але й дизайн. Він розробляється таким чином, щоб кожний предмет було зручне й приємно тримати в руці. Зовнішній вигляд може бути як сучасним, так і класичним. При цьому кожна нова модель створюється разом зі світовими дизайнерами.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити професійні млини Bisetti за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.