• Кухонний ніж Suncraft Senzo Classic SZ-03 універсальний, 14.5см

  • SZ-03
   4 290.00грн
  • Доставка
   • Новою поштою
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Японський кухонний ніж Suncraft Senzo Classic SZ-03

Тип ножа: Shotoh knife (Шото)

Довжина леза: 145 мм

Загальна довжина: 260 мм

Матеріал леза: VG-10, Дамаська сталь (33 шари сталі)

Твердість сталі: 61 HRC

Кут заточування: 15 градусів

Матеріал ручки: Pakka Wood (стабілізована деревина)

Країна виробництва: Японія

Suncraft Senzo Classic SZ-03 Shotoh knife - практичний невеликий універсальний ніж для будь-яких видів точних робіт на кухні. Будь-яке завдання, для якого ваш Кухарський Шеф ніж, Гюто чи Сантоку просто завеликі: ви можете взяти свій Shotoh knife (Шото). Шото - це японська версія європейського ножа для очистки Paring knife. Шото майже ідентичний дрібному ножу Petty knife, причому «дрібний» є більш європейським терміном, а Shotoh knife більш поширений у Японії. Shotoh в перекладі з японської означає "маленький меч"

Компанія Suncraft виробляє традиційно якісні та преміальні ножі в місті Секі, Японія, з 1948 року. Асортимент японських ножів Suncraft складається з багатьох серій, тому для кожного нашого клієнта є свій першокласний кухонний ніж Suncraft.

Ножі Suncraft SENZO CLASSIC характеризуються дуже вишуканим дизайном. На поверхні ручка з Pakkawood чорного кольору не має заклепок, що робить її надзвичайно елегантною. Червоне кільце біля основи леза привертає увагу, а лезо з ефектом ковки «Tsuchime» не тільки ефектно виглядає – воно ще й зменьшує прилипання нарізаних продуктів. Pakkawood - це ламінована деревина цінних пород, просочена смолою в вакуумі під високим тиском. Він характеризується дуже високою стійкістю до тепла та вологи, та був розроблений спеціально для ручок ножів, розроблений насамперед для довговічності та стійкості до зносу

Леза ножів SENZO CLASSIC виготовлені з 33-шарової нержавіючої сталі, так званої дамаської сталі, посиленої серцевиною зі сталі VG-10. Такий склад надзвичайно міцний, а саме лезо стійке до процесу руйнування і затуплення. На крупному плані видно витончений хвилястий візерунок, який нагадує самурайські мечі. Дамаська сталь складається з послідовних дуже тонких листів нержавіючої сталі, накладених один на одного, з яких середні 25% листів називають серцевиною, а решта 75% складаються з листів різної твердості (чергування шарів м'якої та твердої сталі). В результаті на поверхні ножа створюється «хвилястий» ефект. Сталь VG-10 є основою леза, цей тип сталі вважається одним з найкращих для виробництва кухонних ножів. Кухарі цінують як красивий дизайн ножів з VG-10, так і їх виняткову гостроту та витривалість. VG-10 - це матеріал з високою твердістю, за шкалою HRC він має значення приблизно HRC 61. Завдяки цьому ножі з нього неймовірно гострі і дуже витривалі.

Ці ножі Suncraft, і будь які інші високоякісні ножі, заборонено мити у посудомиючій машині! Тільки ручне дбайливе миття, без агресивних миючих засобів. Це дозволить Вам підтримувати ножі і стані нових багато років.

Покупці цього товару також вибирають

Поставити питання Написати відгук