Доставка і оплата

Інтернет-магазин «ProfiMax» пропонує різноманітний асортименти професійних товарів для ресторанів і кафе, готелів, підприємств харчування й кондитерських виробництв, а також для будинку з максимально швидкою доставкою по всій території України! На багато товарів регулярно проводиться акція "Безкоштовна доставка".*

Наші менеджери проконсультують Вас із усіх питань пов'язаним з вибором, покупкою, оплатою й доставкою Вашого замовлення. Форма оплати будь-яка, будь-яким зручним для Вас способом!

                                    

Після оплати замовлення проводиться відвантаження товару на зазначену Вами адресу, або найближче відділення "Нова пошта". 

Доставка по Україні займає 1-3 дня. Доставка товарів з Європи, Америки і Японії займає від 2 до 5 тижнів. Зробіть замовлення, а ми подбаємо про все інше - кращі ціни та швидку доставку. Приємних Вам покупок!

 

* Акція "Безкоштовна доставка" поширюється на різні групи товарів і проводиться регулярно. Якщо акція діє на обрані Вами товари, Ви побачите це на сторінці товару й також про безкоштовну доставку Вас повідомить наш менеджер.