Гастроємності і ємності для зберігання Araven

Araven (Іспанія) - добре відома компанія, лідер ринку гастрономічного встаткування для використання на професійній кухні для зручного й безпечного зберігання продуктів, транспортування й експозиції.

Гастроємності Araven, ємності для зберігання, різноманітні лотки, контейнери для овочів і сипучих продуктів, кухонні органайзери, прилади для спецій виконані з гігієнічних високоякісних матеріалів відповідно до міжнародного стандарту Gastronom, витримують температуру зберігання продуктів до -40°C. Ключовими напрямками компанії є: Хорека: гастроємності, системи зберігання (стелажі й етажерки), посуд для кейтеринга й транспортувальні обладнання, торговельне встаткування (візка для супермаркетів). Сильною стороною продукції Araven є висока якість, дизайн і інновації, спрямовані на постійне поліпшення якості продукції й зручності її використання. Професійний підхід до якості й інновативність пропонуються розв'язків дозволило компанії вибудувати сильну експортну мережу: 60% продукції продається на експорт у більш ніж 30 країнах миру. Виробництво перебуває в Іспанії й усі матеріали строго відповідають міжнародним гігієнічним нормам.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити професійну продукцію Araven за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.