• -15%
 • Кухарський Шеф ніж Suncraft Senzo Clad AS-11, 24см

  • AS-11
   4 099.00грн 3 484.00грн
  • Доставка
   • Новою поштою
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Японський кухонний ніж Suncraft Senzo Clad AS-11

Тип ножа: Кухарський Шеф

Довжина леза: 240 мм

Загальна довжина: 339 мм

Матеріал леза: AUS-10 (3 шари)

Твердість сталі: 59 HRC

Кут заточування: 15 градусів

Матеріал ручки: Pakka Wood (стабілізована деревина)

Країна виробництва: Японія

Компанія Suncraft виробляє традиційно якісні та преміальні ножі в місті Секі, Японія, з 1948 року. Асортимент японських ножів Suncraft складається з багатьох серій, тому для кожного нашого клієнта є свій першокласний кухонний ніж Suncraft.

Японський кухонний ніж Suncraft SENZO CLAD AS-11 Шеф, 240мм Gyuto є еквівалентом європейського кухарського ножа. Професійні кухарі найчастіше використовують цей вид лез. Форма ножа з відносно довгим і широким лезом, що закінчується чіткою дугою, добре підходить для роботи з більшістю продуктів, а також дозволяє використовувати більшість технік різання. Від подрібнення і шинкування до різки та нарізки. Ці особливості роблять його ножем, який повинен бути на кожній кухні. Призначення ножа: для подрібнення, шинкування, нарізка, кубики та скибочки

Японські ножі Suncraft SENZO CLAD характеризуються як доступні високоякісні кухонні ножі, виконані з надійних матеріалів і мають чудовий баланс якості і ціни. Леза ножів цієї серії виготовлені з 3-шарової сталі AUS-10. Ручка з Pakkawood коричневого кольору - це ламінована деревина цінних пород, просочена смолою в вакуумі під високим тиском. Він характеризується дуже високою стійкістю до тепла та вологи, та був розроблений спеціально для ручок ножів, розроблений насамперед для довговічності та стійкості до зносу

Леза ножів SENZO CLAD виготовлені з нержавіючої 3-шарової сталі, ріжучій шар сталь AUS-10 японського виробника Aichi Steel Works. Ця сталь має твердість приблизно 59 за шкалою HRC. Завдяки достатньому вмісту ванадію та углероду, ця сталь відрізнаяється серед конкурентів і має більшу зносостійкість, витривалість, міцність та твердість. Завдяки цьому ножі дуже гострі і практичні, і при необхідності заточки, вона не створить зайвих складнощів. Це дуже популярна та гідна сталь для виробництва ножів середнього та вище середнього класу.

Ножі Suncraft, і будь які інші високоякісні ножі, заборонено мити у посудомиючій машині, та надовго залишати у воді. Тільки ручне дбайливе миття, без агресивних миючих засобів. Це дозволить Вам підтримувати ножі у стані нових багато років.

Поставити питання Написати відгук