Кухонні ножі Samura

Ножі Samura - це кухонні ножі з японської сталі відмінної якості за доступною ціною. У різноманітному асортиментах ножів Самура є ножі як для домашнього застосування, так і професійні ножі для шеф кухарів ресторанів і кафе, подарункові набори й підставки для ножів.

Samura Damascus - високоякісні кухонні ножі із кращої японської ножової сталі VGold-10 з обкладками з 67 шарів дамаска SUS430 і SUS431. Ножі мають дуже тонкий клинок з кутом заточення 16-18 градусів, що в комбінації із загартуванням центрального шару VGold-10 до 61 одиниці HRC надає лезу гарний тривалий рез. Обкладки з дамаска загартовані на меншу твердість, що підвищує пружність клинка й не дає кришитися центральному шару навіть при грубому обігу.

Samura Ceramotitan - це справжні гібридні кухонні ножі! Сучасний, унікальний, запатентований матеріал - комбінація цирконієвої кераміки й титану. В основі - керамічне лезо, покрите шаром титану. У результаті - надміцні ножі, які ніколи не тупляться.

Samura Mo-V High Carbon - ковані кухонні ножі відмінної якості й сучасного дизайну з японської сталі "High Carbon AUS8", ергономічна рукоятка з G-10 і безпечний болестер. Рукоять не розбухає у воді, не міняє колір, приємна в руці.

Samura Bamboo - кухонні ножі із сучасної одношарової японської сталі твердістю 57-59 ед HRC. Унікальна металева рукоятка у формі бамбука перешкоджає ковзанню й абсолютно гігієнічна. Повноцінний сталевий клинок від леза до хвостовика, тонкий обух і легкість ножа, японська ергономічна форма - усе це суттєво полегшує роботу ножем і доставляє максимум задоволення!

Samura KAIJU (Самура Кайдзю) - сучасні цільні ножі зі сталі AUS8 з обробкою Hammered і фігурною хвилястою полірованою крайкою. Це перешкоджає прилипання продуктів друг   при нарізці. Класичний силует ножів, ефектна дерев'яна рукоятка й бездоганна гострота. Ножі проходять кілька стадій заточення, у тому числі ручне заточення й полірування на фабричних водних каменях #3000. Гострі ножі SAMURA Kaiju ідеально підходять уводити, увести до ладу використанню будинку, а своїм приголомшливим зовнішнім виглядом прикрасять інтер'єр вашої улюбленої кухні.

Samura Harakiri - майстерні кухонні ножі з лезом з японської корозійностійкою стали AUS 8 (Aishi Steel Works). Двостороннє заточення на водних каменях, робить ножі SAMURA HARAKIRI надзвичайно гострими. Ножі Samura Harakiri - легка вага, оптимальний баланс форми й змісту.

В інтернет-магазині ProfiMax представлений різноманітний асортименти кухонних ножів Самура, за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.