Ножі Masahiro

Японські ножі уже не перший рік займають лідируючі позиції в усьому світі. Кухонні ножі країни сонця, що сходить, бездоганно якісні й гарні. Японські компанії свято шанують і зберігають традиції середньовічних майстрів-зброярів, що кували знамениті бойові мечі й качані, а, що пізніше перекваліфікувалися на виготовлення «мирних» клинків для кухарів. Сьогодні японські кухонні ножі за правом займають почесне місце на кухні кращих шеф кухарів світу, а також удома на кухні й у колекціях людей, цінителів високої японської якості й стилю.

Одне з лідируючих місць серед ножових виробників займає фірма Masahiro - лідер японської ножової промисловості, що володіє найширшим асортиментами кухонних ножів, які задовольнить навіть самий вимогливий смак.

У нашому інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити японські кухонні ножі Masahiro Янагіба для суші і сашимі, по найкращим цінам в Києві і всій Україні: Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.