Точилки механічні

Chef's Choice, Yaxell, Kasumi, Arcos і Lansky - кращі у світі професійні механічні точилки для швидкого і якісного заточення ножів і будь-якого іншого ріжучого інструмента у Вашому будинку.

Механічні точилки Chef's Choice, Kasumi, Yaxell, Work Sharp - кращі професійні механічні точилки для ножів. Точильні елементи покрито 100% алмазними абразивами для миттєвого заточення. Патентовані напрямні, фіксуючі ніж під необхідним кутом заточення. Після заточення на цих верстатах, гостре як бритва лезо не вимагає додаткового доведення. Механічні верстати для заточення - універсальні й ідеально підходять для заточення всіх типів ножів, ножиців і інших ріжучих інструментів, будь-яких розмірів з будь-який сталії. Вони змінять Вашу виставу про заточення ножів. Ідеально гострий ніж - швидко, просто і якісно.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити кращі професійні механічні точилки для ножів Chef's Choice, Kasumi, Yaxell і Work Sharp  за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.