Точилки механічні

Chef's Choice, Yaxell, Kasumi, KAI - кращі у світі високоякісні механічні точилки для швидкого і якісного заточення будь яких ножів у Вашому будинку.

Механічні точилки Chef's Choice, Kasumi, Yaxell, Work Sharp, KAI - кращі професійні механічні точилки для ножів. Точильні елементи покрито 100% алмазними або керамічними абразивами для миттєвого заточення. Патентовані напрямні, фіксуючі ніж під необхідним кутом заточення. Після заточення на цих верстатах, гостре як бритва лезо не вимагає додаткового доведення. Механічні верстати для заточення - універсальні й ідеально підходять для заточення всіх типів ножів, ножиців і інших ріжучих інструментів, будь-яких розмірів з будь-який сталії. Вони змінять Вашу виставу про заточення ножів. Ідеально гострий ніж - швидко, просто і якісно.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити кращі професійні механічні точилки для ножів Chef's Choice, Kasumi, Yaxell і Work Sharp  за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.