Кондитерські металеві форми і дека

Металеві форми Lacor, Martellato, PadernoMatfer&Bourgeat - професійний кондитерський інвентар для випічки й готування десертів, різних видів, форм і розмірів: кексів і тортів, бісквітів і печива, пасок і пасок, формування салатів і тесту, а також для випічки хліба. Форми для випічки з антипригарним покриттям, дека і форми з нержавіючої сталі.

В інтернет-магазині ProfiMax, представлений різноманітний асортименти кондитерських металевих форм і дека від виробників Lacor, Martellato, Paderno, Matfer&Bourgeat: металеві форми для кексу, форми для торта, для печива, форми для хліба, для бісквіта, круглі металеві форми, форми розбірні, фігурні й інший кондитерський інвентар, по найкращих цінах у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.

Із професійними кондитерськими формами усі Ваші готування й випічка перетворяться в задоволення й принесуть багато радості Вам і Вашим близьким!