Порцеляна Ancap

Порцеляна ANCAP - це синонім розкоші й бездоганної якості. Справжній вишуканий стиль Італії з ореолом величі й елегантності. Шарм цієї елітної порцеляни не підвладний часу. Made in Italy.

Ancap — торговельна марка італійського виробника елітного фарвору Ancap SpA. № 1 у світі порцеляни!

Ancap SpA італійська компанія, що володіє виробничими потужностями у Вероні, була заснована в 1964 році. Засновник Giuseppe Boschini, був уже відомий у якості експерта-знавця порцеляни, вирішує сам почати принципово нове виробництво, під знаком якості й творчості 100% Зроблене в Італії. За кілька років ANCAP налагодив власне виробництво, і от уже як 50 років є кращим виробником елітної порцеляни у світі!

Успіх ANCAP заснований на ідеальному балансі між мистецтвом і технологією, з комбінацією вищої якості й великого асортиментів.

Складники порцеляни ANCAP — кварц, каолін, польовий шпат високого ступеня очищення, відібрані за принципом вищої якості. Тверда порцеляна на основі польового шпату безсумнівно є найбільш підходящим матеріалом, що гарантують довгий строк експлуатації виробів. Перфектні чашки для еспресо й латте ANCAP ідеально підходять для дегустацій і особливо затребуваними серед професіоналів. d’ANCAP - офіційний спонсор чемпіонату " Латте-Арт". Саме ці чашки, визнані ідеально правильними для готування класичних капучино й еспресо-макіяж.

Уже більш 50 років Порцеляна ANCAP - синонім розкоші й бездоганної якості! 100% Made in Italy.

В інтернет-магазині ProfiMax, ви можете купити високоякісний порцеляновий посуд ANCAP  за кращими цінами у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.