Nachtmann (Німеччина)

Компанія Nachtmann заснована в Баварії в 1834 році, і на сьогоднішній день є одним із кращих виробників виробів із кришталевого скла у світі.

Компанія Nachtmann заснована в 1834 році склодувом – Міхаель Нахтман (Michael Nachtmann). За ці більш 180 років компанія успішно розбудовувалася й з 2004 року належить групі компаній Riedel, виробничі потужності розміщені в Баварії в місті Вайден (Німеччина). Завод успішно розбудовується, впроваджує нові технології й дивиться в майбутнє з оптимізмом, при цьому зберігаючи й не забуваючи прадавні традиції склоробства.

Компанія Nachtmann розбудовує власну школу дизайнерів, куди запрошуються молоді, амбіційні й талановиті люди із усього миру для роботи над створенням нових колекцій. За останні роки було розроблено не мало нових серій, які одержали міжнародні нагороди й визнання.

В інтернет-магазині ProfiMax, ви можете купити високоякісний посуд із кришталевого скла Nachtmann (Німеччина) за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.