Точильні камені Masahiro

Masahiro - японські водні точильні камені для професійного заточення й підтримки робочого стану практично будь-якого ножа й іншого ріжучого інструмента з будь-який сталі.

 

Японські водні точильні камені Masahiro є чудовим інструментом для професійного заточення ножів у майстернях, на кухнях ресторанів і кафе. Асортименти Masahiro складається з одинарних і комбінованих точильних каменів. Одинарні точильні камені мають більший ресурс і часто їх можна зустріти в людей займаються заточенням ножів професійно. Комбіновані точильні камені Masahiro маю таку ж високу якість як і одинарні, але є більш доступним розв'язком, тому що мають різну зернистість із двох сторін і здобуваючи один комбінований точильний камінь, покупець одержує універсальний розв'язок для заточення своїх ножів за доступну ціну.

В інтернет-магазині ProfiMax Ви можете купити високоякісні японські водні точильні камені Masahiro за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.