Мусати для заточення ножів

Мусат - інструмент для виправлення лез ножів. Для відновлення ріжучою крайки, лезом проводять уздовж мусата, при цьому розправляються заміни леза й частково знімається метал. На відміну від заточення ножів точилками, виправлення за допомогою мусата простіше й швидше, а також набагато дбайливіше витрачає матеріал ножа.

Мусати виготовляються зі сталі й, як правило, намагнічені, щоб збирати частки металу. Сталеві мусати Arcos підходять для заточення звичайних кухонних ножів із твердістю стали близько 54-58 HRC. Виробники Kyocera (Японія) і Arcos (Іспанія) також мають у своєму асортиментах керамічні мусати, мусати з алмазним і керамічним напилюванням. Вони підходять для загартованих сталей з високим ступенем твердості ( від 59 HRC і вище).

Найчастіше мусат недоцільно застосовувати, якщо твердість клинка менш 50 ед HRC, у цьому випадку знімається невиправдано багато металу. Якщо твердість клинка 60 ед HRC і більш, те застосування металевого мусата практично даремно, у цій ситуації можуть допомогти алмазні й керамічні мусати.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити алмазні й керамічні мусати Arcos і японські мусати Kyocera за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівно, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.