• Кухонний ніж Suncraft Senzo Classic SZ-15 Накірі, 16.7см

  • SZ-15
   4 999.00грн
  • Доставка
   • Новою поштою
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Японський кухонний ніж Suncraft Senzo Classic SZ-15 Nakiri

Тип ножа: Накірі

Довжина леза: 167 мм

Загальна довжина: 305 мм

Матеріал леза: VG-10, Дамаська сталь (33 шари сталі)

Твердість сталі: 61 HRC

Кут заточування: 15 градусів

Матеріал ручки: Pakka Wood (стабілізована деревина)

Країна виробництва: Японія

Японський ніж Накірі Suncraft Senzo Classic SZ-15 ідеально підходить для тонкого нарізання овочів, фруктів та зелені, а також для виконання спеціальної техніки Кацурамукі («ротаційне очищення»). Також, ножем такої форми дуже зручно обробляти мясо. Відносно високе та довге лезо ножа ідеально підходить для обробки великих інгредієнтів, таких як капуста, інші великі овоці та зелень. Високе лезо також дуже корисно, коли ви використовуєте кісточки вашої вільної руки, щоб направляти лезо під час різання, і це корисна техніка для розвитку, якщо ви хочете постійно нарізати овочі певної товщини.

Компанія Suncraft виробляє традиційно якісні та преміальні ножі в місті Секі, Японія, з 1948 року. Асортимент японських ножів Suncraft складається з багатьох серій, тому для кожного нашого клієнта є свій першокласний кухонний ніж Suncraft.

Ножі Suncraft SENZO CLASSIC характеризуються дуже вишуканим дизайном. На поверхні ручка з Pakkawood чорного кольору не має заклепок, що робить її надзвичайно елегантною. Червоне кільце біля основи леза привертає увагу, а лезо з ефектом ковки «Tsuchime» не тільки ефектно виглядає – воно ще й зменьшує прилипання нарізаних продуктів. Pakkawood - це ламінована деревина цінних пород, просочена смолою в вакуумі під високим тиском. Він характеризується дуже високою стійкістю до тепла та вологи, та був розроблений спеціально для ручок ножів, розроблений насамперед для довговічності та стійкості до зносу

Леза ножів SENZO CLASSIC виготовлені з 33-шарової нержавіючої сталі, так званої дамаської сталі, посиленої серцевиною зі сталі VG-10. Такий склад надзвичайно міцний, а саме лезо стійке до процесу руйнування і затуплення. На крупному плані видно витончений хвилястий візерунок, який нагадує самурайські мечі. Дамаська сталь складається з послідовних дуже тонких листів нержавіючої сталі, накладених один на одного, з яких середні 25% листів називають серцевиною, а решта 75% складаються з листів різної твердості (чергування шарів м'якої та твердої сталі). В результаті на поверхні ножа створюється «хвилястий» ефект. Сталь VG-10 є основою леза, цей тип сталі вважається одним з найкращих для виробництва кухонних ножів. Кухарі цінують як красивий дизайн ножів з VG-10, так і їх виняткову гостроту та витривалість. VG-10 - це матеріал з високою твердістю, за шкалою HRC він має значення приблизно HRC 61. Завдяки цьому ножі з нього неймовірно гострі і дуже витривалі.

Ці ножі Suncraft, і будь які інші високоякісні ножі, заборонено мити у посудомиючій машині! Тільки ручне дбайливе миття, без агресивних миючих засобів. Це дозволить Вам підтримувати ножі і стані нових багато років.

 

 

 

 
Поставити питання Написати відгук