Точильні камені

Точильні камені - водні камені для заточення ножів, є чудовим універсальним інструментом для професійного ручного заточення, виправлення, доведення й полірування практично будь-якого ножа, і іншого ріжучого інструмента, з будь-який сталі.

 

У Японії на водних каменях вручну заточуються кращі клинки протягом тисячоріч. Саме в Японії перебувають ведучі виробники природних і штучних водних каменів для заточення: Suehiro, Kasumi, King, KAI, Naniwa, Masahiro, Yaxell.

Головною відмінністю японських водних точильних каменів від їхніх європейських і російських побратимів є:

- м'який, щадний характер роботи, що дозволяє довести до дзеркального блиску практично будь-яке лезо,

- досягається краща чистота обробки й висока продуктивність.

- вони не залишають мікро тріщини на ріжучою крайці (це особливо актуально при роботі з дуже твердими і тендітними сталями, коли можливе мікровикрашування ріжучою крайки при застосуванні твердих каменів)

- вони практично ніколи не «засолюються», мають практично незмінну здатність до зняття металу.

Деякі виробники, разом з японськими каменями (особливо дрібнозернистими) пропонують маленький камінчик Nagura, необхідний для створення попередньої суспензії. У процесі роботи, бруски виробляються, постійно оголюючи нові абразивні зерна, а на поверхні бруска спрацьовані зерна разом з водою утворюють суспензію, яку в жодному разі забирати не треба.

Дрібнозернисті камені зношуються незначно, і навіть при інтенсивній роботі прослужать кілька років. На японських точильних каменях особливо зручно заточувати кухарські ножі, тому що камені мають значні розміри й вагою, що підвищує зручність і точність роботи з довгими лезами. Однак і самий маленький ножик із самою вигадливою формою леза може бути успішно заточений. Також до заточення на японських каменях підходять і інші ріжучі інструменти: ножиці, стамески, різці і т.д. Не слід намагатися заточувати на водних каменях, мабуть, лише ножі з кераміки.

В інтернет-магазині ProfiMax представлений великий вибір оригінальних японських точильних каменів від кращих у світі виробників: Suehiro, Kasumi, King, KAI, Naniwa, Masahiro, Yaxell. Дзвоните, і ми підберемо необхідний Вам точильний камінь, з потрібною зернистістю, саме для ваших цілей і доправимо в максимально короткий термін, по найкращих цінах в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.