Обробні дошки Durplastics, FoREST, Exxent, Tojiro

Обробні дошки - це кухонний реманент без якого не можливо представити ні одну кухню, будь те кухня будинку або ж професійна кухня ресторану або кафе де застосовуються тільки високоякісні професійні дерев'яні, каучукові з гевеї й пластикові обробні кухонні дошки.

Кухонні обробні дошки служать для нарізування продуктів, м'яса, риби, хліба, овочів і фруктів, але існують також дошки для сервіровки й подачі готових блюд. Окрему групу становлять декоративні обробні дошки, прикрашені орнаментальним різьбленням. Для оброблення й розрубу свіжого м'яса, риби або птахи застосовується стілець-колода з дерева або пластику, але в основному вони застосовуються на підприємствах громадського харчування, ринках, м'ясних магазинів.

В інтернет-магазині ProfiMax у різноманітному асортиментах представлені кращі кухонні дошки Durplastics, FoREST, Exxent, стільці колоди для розрубу по найкращих цінах у Києві й усій Україні: Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.

Не витрачайте час на пошуки - купуйте в ProfiMax, з нами вигідніше!)