Японські водні камені Naniwa

Naniwa - легендарні японські точильні камені. Протягом більш ніж 60 років, водні камені Naniwa є одними із кращих точильних каменів у світі. Проводяться в Осаці, Японія.

Різноманітний асортименти точильних каменів Naniwa містить у собі: комбіновані й одинарні, камені для виправлення точильних каменів, нагура для наведення суспензії, "dressing stone" для боротьби із засолюванням, професійні й аматорські точильні камені, і дозволяє максимально точно вибрати потрібний саме Вам камінь, виходячи їх Ваших потреб і переваг для легкого, швидкого і якісного заточення будь-якого ножа з будь-який сталі.

Naniwa Super Stone - м'які й еластичні високоякісні точильні камені з хитрим гібридним органічним зв'язуванням, за рахунок якої виробнику вдалося одержати точильний камінь поєднує кращі властивості, якими мають натуральні природні японські камені. Мають чудову " атмосферною стійкістю" - не вимогливі до строгого дотримання правил замочування й сушіння. Серія Super Stone має зернистість від #220 до #10000 і висоту від 10 до 20 мм, дуже добре працює із твердими класичними японськими вуглецевими й легованими інструментальними сталями. Точильні камені Super Stone - прекрасний вибір для класичних небезпечних бритв і традиційних японських ножів з дуже твердої вуглецевої стали даючи дуже чисту обробку.

Naniwa Chosera - професійна серія каменів вищого сорту, для якісного заточення Ваших самих коштовних ножів. Вони розроблені для самих вимогливих і досвідчених користувачів. Мають максимально можливу абразивну здатність при дуже гарному втриманні форми, дозволяють дуже добре почувати й конторолювати процес заточення. Це важливо при чисто ручному заточенні без пристосувань. Мають одну з найвищих концентрацій абразивного зерна серед японських каменів. Серія Chosera гарантує легке, швидке і якісне заточення Вашого улюбленого ножа з будь-який сталі (всеїдні, підходять практично для всього), дуже приємні в роботі. Не вимагають замочування перед роботою й воду практично не усмоктують, з ними можна працювати збризкуючи їх час від часу водою, що дуже зручно й камінь у цьому випадку менше підданий ризику руйнування.

Naniwa Diamond - одні найкращих алмазних каменів.  На думку експертів є вузько спеціалізованими точильними каменями не для повсякденного застосування. Більше підходять для кераміки, твердосплавів, порошкових супер-сталей.

В інтернет-магазині ProfiMax представлений різноманітний асортименти японських точильних каменів Naniwa (Наніва) по кращим цінам у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.