Японські водні точильні камені Kasumi

Японські водні камені Kasumi - ідеальний універсальний інструмент для професійного заточення, виправлення й полірування ножів і іншого ріжучого інструмента з будь-який сталі.

 

Японські водні камені Kasumi - це точильні камені, використовуються при ручному заточенні або доведенні ножів з обов'язковим додаванням води. У Японії на водних каменях вручну заточуються кращі клинки протягом тисячоріч. Саме в Японії перебувають ведучі виробники природних і штучних водних точильних каменів. Японські водні камені мають особливу м'якість у порівнянні з іншими каменями, що сприяє досягненню кращої чистоти обробки й високої продуктивності, і головне - японські водні камені не залишають мікро тріщини на ріжучою крайці.

Головною відмінністю японських водних каменів Kasumi від їхніх європейських і російських побратимів є «м'який», щадний характер роботи, що дозволяє довести до дзеркального блиску практично будь-яке лезо. Це особливо актуально при роботі з дуже твердими й тендітними сталями, коли можливе мікровикрашування ріжучою крайки при застосуванні твердих каменів. Японські точильні камені Kasumi практично ніколи не «засолюються», мають практично незмінну здатність до зняття металу.

У нашому інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити кращі японські водні точильні камені за кращими цінами в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.