Гарантія і сервіс

Наша компанія заснована в 2005 році й має багаторічний досвід оснащення підприємств торгівлі, об'єктів харчування й харчових виробництв, фаст-фудів і піцерій, кращих ресторанів і кафе України!

Купуючи в ProfiMax, Ви завжди маєте 100% гарантію безпеки! Ми прикладемо всі зусилля для швидкого гарантійного й послу гарантійного обслуговування купленого в нас устаткування! Ви завжди можете розраховувати на своєчасну сервісну підтримку й консультацію наших фахівців, по будь-якому що цікавить Вас питанню!

  • На всі наші товари надається гарантія від 1 року до 10 років залежно від сервісної політики виробника.
  • Перевірка комплектності, справності й відсутність дефектів у виробі проводиться в присутності покупця або вповноваженого представника служби доставки. Комплектність виробу визначається посібником з експлуатації.
  • У відношенні складнотехнічних товарів: обмін або повернення коштів споживачеві здійснюється після проведення експертизи вповноваженим сервісним центром.
  • Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їхнім природнім ресурсним зношуванням.

Колір або відтінок виробу на світлині може відрізнятися від реального. Характеристики й комплектація товару можуть зміняться виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

Усі гарантійні умови й обов'язку, повністю відповідають правам споживача чинного законодавства України!