Bormioli Rocco (Італія)

Bormioli Rocco - італійська високоякісна ексклюзивний посуд зі скла й склокераміки для кращих готелів і ресторанів, кафе й барів. Виробляється з 1825 року.

Компанія Bormioli Rocco - найнайбільший виробник виробів зі скла у світі, що об'єднав прадавнє вміння й пристрасть майстрів склодувів Італії з найсучаснішими технологіями виробництва скла й передовим високотехнологічним устаткуванням.

В 1825 році, у місті Фіденця, родина Борміолі засновує перший в Італії скляний завод. Вишуканий дизайн продукції і його безперервне відновлення, дозволило Bormioli Rocco стати еталоном якості для мільйонів людей, що купили цей унікальний посуд, як для будинку, так і для професійного призначення в ресторанній і фармацевтичній області. Вигострюється протягом двох сторіч дизайн, створений італійськими художниками, а так само велика різноманітність форм і кольору, дозволяють компанії йти в ногу згодом, відповідаючи найвищим міжнародним стандартам і вимогам покупців.

Матеріал, з якого виготовляється професійний посуд Bormioli Rocco, являє собою щось середнє між кришталем і склом - кришталеве скло «Star Glass». На відміну від традиційного кришталю воно створюється з додаванням оксидів барію й потасія, а не оксиду свинцю. Фужери Борміолі Рокко мають феноменальну міцність, особливу прозорість і «кришталевим» дзенькотом. Завдяки спеціальній термічній обробці (загартовуванню), скляний посуд Bormioli Rocco здобуває особливу стійкість до різкої зміни температур і механічним впливам. На загартованому посуді в процесі використання не утворюється відколів і подряпин, тому вся продукція Bormioli Rocco витримують багаторічні інтенсивні навантаження, багато років зберігаючи свій первісний вид. По всіх параметрах багаторазово перевершує посуд зі звичайного скла.

В інтернет-магазині ProfiMax, представлений широкий асортимент посуду зі скла, італійського виробника Bormioli Rocco: блюда, келихи, вази, графини, креманки, кружки, глечики, салатники, склянки, ємності для зберігання й консервації, тарілки, чашки й багато чого іншого, за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.