Кухонні ножі Kasumi

Kasumi - лідируючий японський бренд професійних ножів, виробника SUMIKAMA CUTLERY MFG.CO.,LTD., компанії, стоїть у джерел підйому ножової індустрії в Японії, по праву визнаної однієї із кращих у Світу!

Kasumi - легендарні японські кухонні ножі, несучі в собі великі й таємничі традиції Японії!

Kasumi Hammer - це професійні кухонні ножі, відмінні оригінальною фінішною обробкою леза, яка в Японії називається «Tsuchime». Вона імітує сліди від ударів ковальського молота, створюючи на боковинах леза складний малюнок з хаотично розташованих поглиблень.Крім візуальної, дана обробка також несе й практичну цінність: вилучення на лезі створюють повітряну подушку при різі, що полегшує процес і значно збільшує швидкість нарізки. Крім того, за рахунок подібної конструкції, продукти не прилипають до ножа!Клинок ножів серії Kasumi Hammer, складається із трьох шарів високоякісної сталі. Центральний шар, на який доводиться максимальне навантаження, виконаний зі сталі VG-10.

Kasumi Damascus - це професійні кухонні ножі з унікальним сплавом надтвердого центрального шару леза й обкладки його 32 шарами нержавіючої дамаської сталі.Центральний шар, відповідальний за тривале збереження ріжучих характеристик ножа, виготовлений зі сталі VG-10. Це легована кобальтом і молібденом високовуглецева корозійностійка сталь. Шари стали, які використовуються для обкладки основного леза Kasumi Damascus, чергуються між собою по твердості. Один шар – з високим змістом вуглецю, інший – з низьким. У процесі кування ці два шари кілька раз складаються. Дана процедура повторюється, поки не вийде число 16, після чого до них додають центральний шар зі сталі VG-10. Використання такої технології дозволяє зробити клинок міцним, а лезо клинка буде тривалий час зберігати споконвічну гостроту заточення.

Kasumi Titanium - ножі зовсім унікальних властивостей. Їхня особливість полягає в комбінації переваг сталевого й керамічного клинка. В основі клинка Kasumi Titanium – шар високовуглецевої молібден-ванадієвої сталі (57-59HRC), який по обидва боки одягнений у титанове покриття. Завдяки цій комбінації зносостійкість клинка виростає в рази, а ріжуча крайка зберігає свою видатну гостроту протягом багатьох місяців. Титан абсолютно інертний. Ніж, захищений титановим покриттям, не вступає в реакцію з кислотами й лугами.
Особливої уваги коштує й рукоять, розроблена для серії Titanium. Її форма являє собою ідеальне композиційне продовження клинка й забезпечує точно вивірений баланс.Kasumi Titanium – одна з останніх розробок SUMIKAMA CUTLERY, компанії, стоїть у джерел підйому ножової індустрії в Японії.

В інтернет-магазині компанії ProfiMax, Ви знайдете різноманітний асортименти кращих в світі японських кухонних ножів і точильних приналежностей (точилок і точильних каменів), по самим кращим цінам у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.

Не витрачайте час на пошуки, купуйте в ProfiMax, з нами вигідно!