Форми для шоколаду Silikomart Chocado

Silikomart Professional входить у сектор високого шоколаття. Форми для шоколаду Silikomart Chocado створені в співробітництві із всесвітньо відомими кондитерами шоколаття й поєднують у собі всі переваги, характерні для нового матеріалу Tritan™.

З інноваційної лабораторії Silikomart Professional виходить Chocado - нова лінійка форм, розроблена шоколаття для шоколаття.

Silikomart Professional входить у сектор високого шоколаття, приносячись із собою всі переваги, характерні для нового матеріалу Tritan ™ і силікону. Від високої продуктивності до термостійкості й надзвичайної довговічності. Створюючи колекцію Chocado, дизайнери Silikomart прагнуть розширити обрії шоколаду: деякі форми сполучаються із силіконовими формами, щоб дати можливість шоколаття створювати ідеальні вставки, поєднуючи нові аромати й текстури, а також створювати так називаються «літні шоколадні цукерки». Ці шоколадні цукерки стануть прекрасною пропозицією в ті місяці, коли споживання шоколаду знижується.

У лінійці Chocado представлена ​​колекція, розроблена й підписана чотирма найбільш визнаними професіоналами на міжнародній арені: Вінсентом Герлі, Девідом Відалем, Кірстен Тібболлс і Андрієм Дубовиком. Кожний з них створив три різні форми: одну для Праліне, одну для Батончика й одну для Плитки.

В інтернет-магазині ProfiMax представлений увесь асортименти форм для шоколаду Silikomart Chocado по кращим ціна в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.