Порцеляновий посуд Lubiana

Порцеляна Lubiana відвантажується в кількості, кратному впакуванні.

Lubiana - це професійний польський порцеляновий посуд для готелів, ресторанів, кафе й будинку. Має найвищу якість і приголомшливим зовнішнім виглядом, особливою зносостійкістю, стійкістю до температурних коливання й міцністю, має яскравий білий колір.

Порцеляновий завод Lubiana розташований у Польщі й широко відомий по усьому світу завдяки найвищим стандартам якості випускається продукції. Lubiana - це міцність і надійність, першокласний дизайн і сяючий блиск, стійкість глазурі до різних терть і агресивним хімічним засобам, високий ступінь стійкості до температурних коливань.

Усі порцелянові вироби Lubiana, ставляться до професійного сегмента й можуть багаторазово використовуватися в мікрохвильових печах і посудомийних машинах без шкоди їх зовнішньому вигляду і якості. Порцеляновий посуд Lubiana (Люб'яна), багато років буде радувати Вас чудовим зовнішнім виглядом, високою якістю й надійністю!

Знижки для оптових покупців порцеляни Lubiana до 20%!

В інтернет-магазині ProfiMax, представлений різноманітний асортименти високоякісного порцелянового посуду Lubiana (Польща), оптом і в роздріб, по найкращих цінах у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.