Satake Cutlery (Japan)

  • Всі розділи
  • Ножі Satake
  • Ножі Янагіба, Деба

Всі ножі Satake вирболяються тільки в Японіі, місто Секі (Seki Japan) в рефектура Гіфу, – це невелике містечко, розташоване в центрі Японії, яке відоме на весь світ своїм виробництвом чудових ножів, приблизно з 1220 року. В період Камакура (1185–1333), коли майстер мечів із провінції Ямато переїхав до Секі і заснував першу майстерню.

Satake Cutlery - японський виробник якісних і доступних кухонних ножів, заснований у 1947 році в місті Seki Japan.

Добре обладнані виробничі потужності дозволяють пропонувати доступні, але високоякісні кухонні ножі. Прагнення постійного вдосконалювання технології та створювати продукти, які відповідають потребам клієнтів.

Головною відмінністю японських ножів від європейських, є здатність виключно довго залишатися гострими. Це досягається загартуванням леза, і тонким зведенням. З такими властивостями якість різу виводиться на перший план, а нескладні правила користування ножем, дозволять довго і з задоволенням користуватися якісним інструментом.

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити якісні японські кухонні ножі Satake за кращими цінами в Києві і всі Україні: Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.