Chef's Choice (США)

Chef's Choice - американський виробник кращих у світі електричних і механічних точилок для ножів. Точилки Chefs Choice - професійні верстати для заточення, виправлення й полірування ножів і будь-якого іншого ріжучого інструмента будь-якого розміру з будь-який сталі.

  • Всі розділи
  • Точилки електричні
  • Точилки механічні

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити верстати для заточення ножів професійного рівня Зhef's Зhoice(США) по самої низкою ціні у Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.

Усі продукти, які мають ім'я Chef's Choice, відбивають наші принципи в роботі - створювати тільки краще в усьому світі. Вибираючи будь-яку точилку, революційний верстат для заточення ножів або професійну точильну станцію, як для домашнього використання, так і для професійних кухонь і майстерень по заточенню, Ви можете бути впевнені, що прилади EdgeCraft створені, щоб чудово виконувати свою роботу й радувати Вражаючими результатами.

Електричні й механічні точилки для ножів.

Електричні й механічні точилки для ножів Chef's Зhoice розроблені й повністю зроблені на заводі в США. Особливість цих точилок для ножів в ексклюзивних запатентованих системах заточення нового покоління. Прилади має ліцензії ETL Semko (for European product safety), а також гігієнічні сертифікати й сертифікати відповідності. На сьогоднішній день електричні точильні верстати Chef's Choice не мають аналогів на ринку.

Переваги точилок для ножів Chef's Choice:

1. Точильні елементи покрито 100% алмазними абразивами - самим твердим матеріалом у світі. Це дозволяє заточувати ножі суттєво швидше, якісніше. Такі точильні інструменти довговічні й не вимагають частої заміни, навіть при заточенні в промислових масштабах. Важливо відзначити, що спеціально розроблене покриття дбайливо справляється із заточенням професійних ножів, виконаних з особливої твердої сталі, не залишає задирки на клинку й не псує сталь.

2. Запатентована система напрямних (магнітних або полімерних) Chef's Choice самостійно контролюють необхідний кут заточення, дозволяє витримувати правильний кут ріжучою крайки й одержувати чудовий результат, при цьому, не потрібно мати професійні навички заточення ножів.

3. Багаторівневе заточення, регулювання оборотів і полірування клинка по запатентованій системі Chef's Choice Trizor дозволять надовго ( до року) зберегти гостроту ножа.

4. Точилки для ножів Chef's Choice універсальні: їх можна використовувати для заточення кухонних ножів як європейських (із двостороннім заточенням), так і японських (з однобічним заточенням), а також для туристичних, мисливських, кишенькових, обробних ножів, китайських сокирок, рибальських гачків і ножиців.

У колекції точилок для ножів Chef's Choice більш 20 видів електричних і механічних заточувальних обладнань. Кожна точилка супроводжується докладним описом і інструкцією з використання на англійському, німецькому, французькому й російському мовах. Ми певен як своєї продукція, тому надаємо гарантію на точилки для ножів Chef's Choice - 1 рік.

Електричні й механічні точилки для ножів Chef's Choice змінять Ваша вистава про заточення ножів. Ідеально гострий ніж - швидко, просто і якісно.