• Кухонний ніж Сантоку Suncraft Senzo Entree EN-02, 16.7см

  • EN-02
   2 535.00грн
  • Доставка
   • Новою поштою
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Японський ніж Suncraft Senzo Entree EN-02

Тип ножа: Сантоку

Довжина леза: 167 мм

Матеріал леза: AUS-8 (3 шари)

Твердість сталі: 58-59 HRC

Кут заточування: 15 градусів

Матеріал ручки: Pakka Wood (стабілізована деревина)

Країна виробництва: Японія

Компанія Suncraft виробляє традиційно якісні та преміальні ножі в місті Секі, Японія, з 1948 року. Асортимент японських ножів Suncraft складається з багатьох серій, тому для кожного нашого клієнта є свій першокласний кухонний ніж Suncraft.

Suncraft Senzo Entree EN-02 Японський Кухарський Шеф Сантоку з довжиною клинка 167мм. Уявіть ніж, який настільки ж універсальний, як і ви на кухні. Сантоку, який є еквівалентом популярного на Заході кухарського ножа, поєднує в собі «три переваги» - різання м'яса, риби та овочів. Тепер цей японський багатоцільовий ніж доступний в асортименті Suncraft SENZO ENTREE

Серія ножів Senzo Entrée може бути гарним першим японським ножем. Особливість японського кухонного ножа, тонший край леза, здивує вас, коли ви розріжете та відчуєте, як гладко край леза проходить крізь їжу. Серія ножів Senzo Entrée добре відшліфована та заточена, як і інші наші ножі. Три шари сталі створюють візерунок хвилі, або «Хамон» японською мовою, на лезі, яке виглядає як традиційний японський самурайський меч. І щоб зробити цю серію ножів доступною за ціною та доступною для багатьох людей, ми робимо ніж максимально простим, але при цьому зберігаємо його гостроту і якість.

3-шарова сталь із японською вуглецю нержавіючою сталлю AUS-8. Лезо виготовлено з 3 шарів нержавіючої сталі, японський AUS-8 розміщений в центрі сердечника. AUS-8 містить багато вуглецю, що робить сталь твердішою. Тверда сталь необхідна для високої гостроти та довговічності. Обидві сторони центральної сталі виготовлені з нержавіючої сталі, яка захищає центральну серцевину від іржі. Ця 3-шарова конструкція з нержавіючої сталі стає унікальним дизайном леза з візерунком хвилі, що з’являється біля краю леза. Це схоже на традиційний Японський Самурайський меч. Чорна ручка з пакавуду плавно звужена вгорі, щоб ви могли зручно тримати її.

Усі наші серії ножів виготовлені власними майстрами Suncraft. Всі вони працюють у цій галузі більше 30 років. Ми пишаємося тим, що виготовляємо ножі з міста Секі, тому дбаємо про те, щоб ножі були гострими.

Ножі Suncraft, і будь які інші високоякісні ножі, заборонено мити у посудомиючій машині, та надовго залишати у воді. Тільки ручне дбайливе миття, без агресивних миючих засобів. Це дозволить Вам підтримувати ножі у стані нових багато років.

Поставити питання Написати відгук