Ancap (Італія)

D’Ancap

D’Ancap — італійський виробник кавового посуду № 1 у світі. Торговельна марка D’Ancap належить Ancap SpA, італійської компанії, що володіє виробничими потужностями у Вероні. На фабриці Данкап виготовляють сервізи для еспресо й капучино, посуд для ресторанів і навіть порцелянові кавоварки.

 Історія створення компанії Ancap SpA.

Італійська компанія Ancap SpA була заснована в 1964 році Giuseppe Boschini. Боскіні розв'язав створив компанію, яка випускає продукцію не тільки найвищої якості, але і є твором мистецтва. Історія компанії Ancap SpA втілена у виробничих потужностях площею в 20000 квадратних метрів, великою дистриб'юторською мережею по усьому світу й, найголовніше, близько 170 висококласних фахівців і майстрів своєї справи.

Порцеляна d’Ancap. Складники порцеляни d’Ancаp — кварц, каолін, польовий шпат, відібрані за принципом вищої якості. Перфектні чашки для еспресо й латте d’Ancаp ідеально підходить для дегустацій, особливо затребуваний він серед професіоналів. d’Ancap — офіційний спонсор чемпіонату латте-арт, саме ці чашки визнані на світовому рівні ідеально правильними для готування класичних капучино й еспресо-макіяж.