Bisetti (Італія)

Bisetti - висока якість і італійська дизайн. 70 років історії, традицій і розвитку. Bisetti є лідером ринку в здрібнюванні спецій для готування їжі на професійній кухні й кухні Вашого будинку!

  • Всі розділи
  • Допоміжний інвентар
  • Млинки для солі й перцю

BISETTI - італійський виробник кращих у світі млинів для спецій. Компанія «BISETTI» була заснована в 1945 році в місті Петтенаско (Італія). Вона є однієї з декількох компаній, які на сьогоднішній день продовжують випускати столові й кухонні приналежності з обробленого натурального дерева. Продукція BISETTI сполучає в собі мистецтво традиційної майстерності, використовуючи найсучасніше встаткування. Кожний продукт проходить ретельну розробку й бездоганне виробництво, щоб у кінцевому результаті забезпечити найвища якість виробів.

Висока точність подрібнювального механізму в ручних млинах Bisetti, гарантує чудова якість для домашнього й професійного використання. Видатні шеф-кухарі щодня використовують подрібнювачі для спецій. Професійні шеф кухаря в усьому світі визнають функціональність даних пристосувань через їхнє практичне використання, надійність і великого ресурсу. Для виробництва дерев'яних млинів використовується дерево – бук (90%) і маслинове дерево (10%).

Для виробництва млинів для спецій застосовується механізм CrushGrind® виготовлений з високоякісної кераміки. У процесі готування блюда Ви можете приправити Ваші блюда спеціями й ароматичними травами, зберігаючи в дійсності весь їхній аромат.

Млинки для спецій ідеально підходять для перцю, солі, кава, спецій і сухих ароматичних трав. Розміри млива можна регулювати, повертаючи регулювальний гвинт системи. Механізм CrushGrind® від «La via delle Spezie» використовується по останніх моделях млинів, має гарантію на весь строк експлуатації. Результати тестів показали бездоганну роботу механізму, навіть після здрібнювання 50 кг перцю або 50 кг солі, що відповідає 400 рокам нормального використання в побуті.

В інтернет-магазині ProfiMax, представлений різноманітний асортименти млинів Bisetti за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.