The Bars (Італія)

The Bars - італійська компанія випускаюча професійний барний реманент. Заснована в Італії, регіон П'ємонт місто Кавальо-Д'агонья в 1999 році. На сьогоднішній день компанія The Bars є лідером ринку барного реманенту, завоювала високий авторитет і міжнародне визнання.

Компанія The Bars розташована в Італії, регіон П'ємонт місто Кавальо-Д'агонья й існує на ринку з 1999 року. З тих пор інтенсивно розбудовується й завоювала визнання й авторитет на міжнародній арені.

Основний ринок збуту - це спеціалізовані заклади в сегменті HoReCa. The Bars знає найважливіші нюанси в барний сфері, яким професіонали приділяють найбільше уваги. Компанія намагається передбачити потреби ринку не тільки на сьогоднішній день, але й на майбутнє, тому багато вкладає в інвестиції й технічну базу, проводить дослідження й розробки нових матеріалів і товарів випереджаючи час і конкурентів, вивчає тенденцій і потреб світового ринку.

Усі вироби The Bars проводяться на заводі в Італії з високоякісних, екологічних матеріалів і допускаються до продажу тільки після ретельної перевірки контролю якості. Головні відмінності The Bars від інших – це професіоналізм компанії, комбінація функціональності й дизайну виробів, адже всі нові вироблені товари є результатом тісного співробітництва й взаємодії із професіоналами в барний сфері. Стратегічні пріоритети роботи компанії:

• Якість продукту - 100% зроблене в Італії;

• Допомога спеціалізованого персоналу;

• Дотримання процедур виробництва й строків виготовлення;

• Цінова конкурентоспроможність;

• 100% екологічність;

• 10 років гарантії на наявність запасних частин.