• Новинка
 • Точилка електрична Work Sharp WSKTS2-I KNIFE & TOOL SHARPENER

  • WSKTS2-I
   6 490.00грн
  • Доставка
   • Новою поштою
   Оплата
   • Готівкою при отриманні
   • Оплата банківською карткою
   • Безготівковий розрахунок
   Захист споживача
   • Оригінальна продукція
   • Офіційна гарантія
   • Повернення на протязі 14 днів

Точилка електрична Work Sharp WSKTS2-I KNIFE & TOOL SHARPENER

К комплекті гнучкі абразивні стрічки 3шт. зернистістю: P80, P220, 6000

Розміри точилки: 13 х 23 х 13 см

Вага: 5.4 кг

Гарантія: 3 роки

Країна виробник: США

Це нова і більш досконала модель для заточування ножів, а також інших інструментів: ножі, ножиці, сокири, леза косарок, садові ножиці, лопати і багато іншого.

Точильна установка приведе в порядок кожен ваш ніж. Нові можливості гарантують ще більш просту і точну заточку леза, ніж це було коли-небудь. Під час професійного заточування використовують спеціальні гнучкі ремені, завдяки яким лезо стає гострим, як бритва. Тепер цією ж технологією можуть скористатися звичайні споживачі в домашніх умовах.

Ремені відповідають кромці будь-якого леза, щоб правити туристичні, кишенькові і Кухонні ножі, навіть зубчасті ножі, ножиці, і багато інших інструментів. Оновлена напрямна для заточування підвищує точність і повторюваність, щоб кожен раз отримувати правильний кут кромки. Вона забезпечена новою шкіряною підкладкою, стійкою до подряпин. Швидка заміна кута заточування для EDC-моделей в 25 градусів до 20 градусів для кухонних ножів за допомогою однієї направляючої.

Новий двошвидкісний двигун забезпечує маленьку швидкість для більшого контролю при заточуванні ножа, але при цьому дає всю потужність. Вона потрібна для більш важких завдань заточування і шліфування таких інструментів, як леза газонокосарок, сокири та інші пристосування для газонів і саду.

Абсолютно нова напрямна Edge Guide підтримує ніж до кінчика і полегшує заточування. Його можна швидко перевернути, щоб правити лезо по всій довжині на деяких ножах з перешкоджають елементами. Edge Guide допомагає зберегти ідеальний заводський профіль вашого інструменту.

Комбінація регулювання швидкості, прецизійної направляючої і гнучких абразивних стрічок дозволяє правити до отримання волосків з високою швидкістю, легкістю і повторюваністю. Це найшвидший і легкий спосіб зробити ножі настільки гострими, наскільки необхідно. Більше немає сенсу терпіти тупі ножі і складні методи заточування!

Цей інструмент розроблений, відкалібрований і перевірений на якість в Ашленді, штату Орегон, і на нього дає фірма трирічну гарантію. Є інструкція користувача.

Компактність, висока ефективність, інноваційність, точність. Просте перемикання між високою і низькою швидкістю заточування. Швидка заміна кута заточування.

 

Поставити питання Написати відгук