Silikomart (Італія)

Silikomart - італійський виробник професійних силіконових форм для випічки й шоколаду з добірної високоякісної сировини - на 100% харчового силікону LSR. За більш ніж 10 років успішної роботи, компанія впровадила у виробництво безліч унікальних, інноваційних технологій, що дозволило Silikomart  посісти перше місце в сегменті силіконових форм, кондитерського інвентарю й аксесуарів.

  • Всі розділи
  • Допоміжний інвентар
  • Кондитерські мішки і насадки
  • Силіконові форми Dinara Kasko
  • Силіконові форми Silikomart
  • Форми для шоколаду Silikomart Chocado

У нашому інтернет-магазині ProfiMax, представлений різноманітний асортименти силіконових форм Silikomart (Італія): форми для випічки кексів, печива, тортів і хліба. Аркуші для випічки й лісти для декорування. Форми для льодяників, для мармеладу, для марципана, для морозива, для шоколаду. А також силіконові лопатки, кондитерські кисті й перчатки Silikomart.

 

Силіконові форми Silikomart, виготовляються з добірної високоякісної, екологічно безпечної сировини, на 100% харчового силікону LSR, гарантуючого високу стабільність і термічну стійкість у порівнянні з аналогами. Харчовий силікон LSR, має високі експлуатаційні характеристики, він пружний і антипригарний, стійкий до зношування й старінню. Силіконові форми для випічки, із цього матеріалу, витримують ресурс в 3000 циклів випічки/заморожування, у діапазоні температур від – 60°C до + 230°C. Завдяки тривалій термічній обробці в процесі виробництва, порядку 7 годин, силіконові форми повністю позбуваються від будь-яких токсичних домішок.