Lubiana (Польща)

Lubiana SA - один із кращих у світі виробників професійного порцелянового посуду для кращих готелів, ресторанів і кафе, піцерій і фаст-фудів.

Порцеляновий завод Lubiana SA є найбільшим виробником порцелянового посуду в Європі й одним з найбільших у світі. Порцеляновий посуд випускається в Польщі із середини XIX століття. Польський порцеляновий завод Lubiana займає почесне місце серед всесвітньо відомих компаній, що виробляють порцеляна високої якості. Він широко відомий по усьому світу завдяки високому стандарту якості продукції, що багаторазово підтверджувалося численними нагородами на виставках і широкої популярністю по усьому світу!

Сучасна польська ресторанна порцеляна Lubiana ставиться до середньої й високої цінової категорії й не уступає по якості чеському й німецькому. При виробництві порцеляни Lubiana використовуються сировина екстра-класу, високоякісна, особливо міцна глазур і одна із самих передових концепцій автоматичного виробництва й випалу, що гарантує високий рівень якості. Lubiana перевершує більшість виробників порцеляни по міцності, особою порцеляновій прозорості, зовнішньому блиску, стійкого глазурування до різних терть і агресивним хімічним засобам, а також відрізняється високим ступенем стійкості до високих температур і температурним коливанням від -40 до +300 градусів по цельсію.

Порцеляна Lubiana може бути частиною вишуканого вечора або домашньої вечері, прекрасно впише в інтер'єр ресторану, банкетного залу, вашого кафе, готелю, казино. Професійна якість і різноманітна асортименти польської порцеляни завоював довіру й визнання в самих вимогливих клієнтів по усьому світу!

В інтернет-магазині ProfiMax представлений різноманітний асортименти професійного польського порцелянового посуду Lubiana, за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.