Bisbell (Англія)

Більше 35 років Bisbell впроваджує інновації в галузі магнітів і магнітних виробів і є одним із провідних у Великобританії

ЛАСКАВО ПРОСИМО В BISBELL MAGNETS.

Шукаєте місце для зберігання та захисту ваших кухонних ножів? Як оригінальні винахідники магнітної стійки для ножів, Bisbell є провідним постачальником рішень для зберігання магнітних ножів. Якщо ви дбаєте про гігієну та безпеку на кухні, тоді магнітна стійка для ножів Bisbell — єдиний розумний вибір для економії місця для зберігання ваших ножів.

Незалежно від того, чи шукаєте ви підставку для ножів, блок для ножів, рулон для ножів, рекламну продукцію чи щось інше, у нас є те, що вам підійде. Більше 35 років Bisbell впроваджує інновації в галузі магнітів і магнітних виробів і є одним із провідних у Великобританії постачальників магнітних листів, магнітних стрічок, ферро/сталевих листів і стандартних або неодимових магнітів. Ми отримуємо вигоду від того, як наші клієнти використовують магніти, оскільки вони отримують вигоду від нашого технічного досвіду та пишаються тим, що ми розробляємо індивідуальні магнітні рішення для клієнтів. Ми також раді надати послуги індивідуальної розробки.