Посудомийне встаткування Compack (Італія)

Compack - італійський виробник професійного високоякісного посудомийного встаткування для ресторанів і кафе, їдалень і піцерій, фаст-фудів, харчових виробництв і підприємств харчування. Заснована в 1987 році в Італії.

 

COMPACK - це досвід, якість, продуктивність і надійність. Не просто посудомийне встаткування, а технології й інновації в комбінації із професійним дослідним центром, які здатні відповісти будь-яким вимогам миру ресторанного бізнесу й харчової індустрії. Неперевершена висока якість COMPACK - Мade in Italy!

COMPACK (Компак) - відома італійська компанія заснована в 1987 році, робить у рік більш 15 тис. одиниць промислових посудомийних машин:

- келихомийні машини

- фронтальні посудомийні машини

- купольні посудомийні машини

- тунельні посудомийні машини

- котломийні машини

- конвеєрні й таромийні машини

- машини для мийки кухонного реманенту

В інтернет-магазині ProfiMax, Ви можете купити професійне посудомийне встаткування Compack, за кращими цінами в Києві й усій Україні: Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Полтава, Черкаси, Суми, Львов, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Житомир, Маріуполь, Чернівці, Тернопіль, Бердянськ, Кривій Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв.